سال رونق تولید گرامی باد
چهارشنبه ٢٠ آذر ١٣٩٨ EN

اخبار

به منظور حفظ و ارتقاء سلامت شغلي كاركنان عملیاتی شرکت بهره برداری نفت و گاز غرب
به منظور حفظ و ارتقاء سلامت شغلي كاركنان مناطق عملیاتی شرکت بهره برداری نفت و گاز غرب و پيشگيري از مرگ و مير هاي ناشي از سكته قلبي و كاهش آنها، چهار دستگاه الكتروشوك پزشكي جهت تجهيز بهداري نواحي عملياتي و سه دستگاه الکتروشوک خودکار (AED) نصب شد.
١٦:٠٣ - سه شنبه ١٩ آذر ١٣٩٨ - تعداد نظرات : ٠

مدیر منابع انسانی شرکت ملی نفت ایران، فعالیت‌های این مدیریت در حوزه اچ‌اس‌یی را تشریح و بر ضرورت تدوین چارچوب کامل برای انجام دستورعمل‌ها و مقررات حوزه اچ ‎اس ای تاکید کرد.
١٤:٢٤ - سه شنبه ١٩ آذر ١٣٩٨ - تعداد نظرات : ٠

کتاب مجموعه کامل قوانین و مقررات ملی و بین‌المللی محیط‌ زیست در صنعت نفت (به همراه راهنماها و ابلاغیه های محیط‌ زیستی صنایع بالادستی و پایین‌دستی نفت) رونمایی شد.
٠٨:٣٢ - سه شنبه ١٩ آذر ١٣٩٨ - تعداد نظرات : ٠

معاون تولید شرکت ملی نفت ایران بر لزوم توانمندسازی فعالان عرصه اچ ‎اس ‎ای در این شرکت تاکید کرد و گفت: شرکت ملی نفت ایران در حوزه اچ ‎اس ‎ای و میزان کاهش حوادث، شاهد رشد قابل توجهی بوده است.
١٦:٢٢ - دوشنبه ١٨ آذر ١٣٩٨ - تعداد نظرات : ٠
با حضور نماینده مدیریت دارائی های فیزیکی وزارت نفت انجام شد؛
در راستای مدیریت دارایی های فیزیکی صنعت نفت، اقدامات شرکت بهره‌برداری نفت و گاز زاگرس جنوبی در زمینه مدیریت یکپارچه خطوط لوله با حضور نماینده اداره کل مدیریت دارائی های فیزیکی وزارت نفت در شیراز بررسی شد.
١٥:٣٦ - دوشنبه ١٨ آذر ١٣٩٨ - تعداد نظرات : ٠

مدیر بهداشت، ایمنی و محیط زیست شرکت ملی نفت ایران با اشاره به استمرار روند کاهشی حوادث در شرکت ملی نفت ایران، ابراز امیدواری کرد با ادامه این روند، میزان حوادث و پیامدهای احتمالی آن در این شرکت در سال‌های آینده به صفر برسد.
١٤:١٠ - دوشنبه ١٨ آذر ١٣٩٨ - تعداد نظرات : ٠

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>

ریاست جمهوری
دفتر مقام معظم رهبری
شانا
شرکت ملی نفت
وزارت نفت
معرفی شرکت
آدرس ما روی نقشه
ارسال پیام کوتاه
مدیران و روسا
ارتباط مستقیم با مدیرعامل
روزنامه
rss
خانواده